Luna Tarz Hakkında

Hakkımızda

Luna Tarz Hakkında

“Butik mobilyalar ve kişiye ozel yaşam alanları tasarlayan luna tarz müşterilerinin isteklerini doğru anlayıp hızlı ve dinamik çözümler üretmeyi, tecrübesi ile yüksek yaşam standartları sunmayı hedef edinmiş bir firmadır.

Yaşayan mekânlar oluşturmak adına doğanın renklerini ve dokusunu, özünü kaybetmeden ince ve zarif dokunuşlarla tarz kazandırmayı bilmiş böylece her zaman yeni ve samimi mekânlar üretmeyi başarmıştır.

Vizyon edindiği ‘samimi ve yaşayan mekânlar’ oluşturma isteği her zaman ev sahibi ve ürünlerle ortak bir bağ kurmuştur.

Sonuç olarak, luna tarz tasarımın renkleri, tecrübenin olgunluğu doğanın samimiyetini yaşadığınız mekânlara ve mobilyalara yansıtmaya ve sizinle ortak paylaşım içinde olmaya inanmıştır.”

TESLİM EDİLEMEYEN PROJE0%
TESLİM EDİLEN PROJE100%
AKTİF PROJELER85%
BEKLENEN PROJELER65%

Modern Stil

Bauhaus ile birbirine çok yakın olan bu tarz, süssüz, sade ve işlevseldir. Modern tarzda, klasik tarzdan farklı olarak kıvrımlı hatlardan uzak durulur. Bunun yerine daha düz hatlar tercih edilir.

Bohem

Bohem tarzda ev dekorasyonunda birbirinden bağımsız alakasız renklerin uyumsuz olduğu bir çok parçayı birarada kullanabilirsiniz.

Göçebe halkların salaş ve rahat yasam tarzından ilham alan bu akımda desenler bolca kullanılır. Bohem tarzda farklı dönemlerin stilleri sanatsal bir şekilde harmanlanır.

Neo Klasik

Yunan ve Roma formlarından çıkmıştır ve 1700 lerin sonundan 1800 lerin ortalarına kadar popülerliğini sürdürmüştür. Neo klasik stil ev dekorasyonunda nötr renklerle birlikte gümüş varaklar altın tonlamalar bejler griler ve aviler görebilirsiniz.

Bu tarzın dekorasyonunda mutlaka bir şömine ve sütun bulunur.

Provencial 

Bu stil Fransa’da doğmuştur. İlhamını Akdeniz kıyılarından alan bu stilde doğal dokulu kumaşlar tercih edilir. Rahatlık ve doğallık ön plandadır. Patine duvar boyaları, mobilyalar ve tül cıbınlık bulunan geniş yatakların yer aldığı stilde zeminlerde doğal taş ve masif ahşaplar bulunur.

Yalın avizelerin yer aldığı bu tarzda ferforje ve cam aksesuarlar da eksik olmaz.

Avangarde

1920-1930 larda Fransa’da ortaya çıkan bir sanat akımı.
Bu tarzın temel özellikleri keskin yerine yuvarlatılmış köşeler, keskin dikey çizgiler, aerodinamik tasarımlardır. Egzotik ağaçlar plastik laminant krom ve çelik bu akımda en çok kullanılırlar materyallerdir.

Loft

Uyum rahatlık ve az eşya ekseninde gelişir. “az,çoktur” felsefesi ile hareket eden bu tarz da pratik kullanımda ön plana çıkar. Nötr ve siyah – beyaz renkler kullanılır…

0 Fincan Kahve
SİZİNLE DE İÇMEK İSTERİZ
0
TAMAMLANAN PROJE SAYISI
0
TASARIMLAR İÇİN HARCADIĞıMIZ DAKİKA
0
MUTLU MÜŞTERİLER

Luna Tarz Burada!

Hayallerinizi gerçekleştirmek için buradayız!